Multikino Łomża

Spółka Echo Investment, inwestor centrum handlowego Veneda w Łomży, poinformowała o pomyślnych ustaleniach ze spółką Multikino S.A., dotyczących umiejscowienia w obiekcie multipleksu. Rzecznik prasowy spółki nie podaje jeszcze żadnych szczegółów dotyczących Multikina w Łomży, wiadomo tylko, że ma ono mieć 5 sal kinowych oraz, jak inne kina tej sieci, oferować najwyższy komfort i poziom rozrywki.

Sieć Multikino powstała w 1995 roku. Obecnie w jej posiadaniu jest ok. 20 multipleksów, czyli dużych kompleksów kinowych, pozwalających na pomieszczenie znacznej ilości widzów i dużą liczbę wyświetlanych filmów w ciągu dnia. Sieć oferuje doskonałą jakość rozrywki dzięki dbaniu o aktualność repertuaru i stałemu rozwojowi wykorzystywanych technologii.

Mieszkańcy Łomży dotąd mogli korzystać tylko z jednego kina zlokalizowanego w mieście, którego właściciel zresztą od pewnego czasu boryka się z problemami finansowymi, w związku z czym przyszłość kina Milenium stoi pod znakiem zapytania. Dzięki nowej inwestycji mieszkańcy Łomży mogą być spokojni o ten aspekt życia kulturowego, a wręcz mogą oczekiwać olbrzymiego wzrostu jakości doznań z seansów kinowych. Multikina umieszczone w galeriach handlowych w całej Polsce cieszą się ogromną popularnością i zadowoleniem klientów.